Waluty
Odciąg oparów lutowniczych FT12
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stołowy odciąg oparów na sprężone powietrze. FT12 umożliwia odciąganie oparów bezpośrednio z nad grota lutowniczego. Można do tego wykorzystać lutownice z wbudowanym odciągiem w rękojeść lub dokupić nakładki odciągowe na inne lutownice. Maksymalnie dla 2 lutownic. Wymaga zewnętrznego źródła sprężonego powietrza. Złącze 6mm. Ciśnienie przyłączeniowe od 3,5 do 7 bar.
Dane techniczne
| ESD | Zabezpieczone przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Wymiary | 200mm x 120mm średnicy |
| Poziom dzwięku | < 37 dB (w odległości 1m) |
| Waga | 1,7 kg |
| Maksymalne podciśnienie | 20 000 Pa |
| Maksymalny przepływ powietrza | 27L/min |
| Pompa | Brak (Wymaga zewnętrznego źródła sprężonego powietrza) |
| Filtr wstępny | przeciwpyłowy F7 |
| Filtr główny | H13 (50% węgiel aktywny, 50% chemisorb) |