Waluty
Zero Smog 20T
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Odciąg oparów lutowniczych z nad grota. Obsługuje do 20 lutownic. Maksymalna długość systemu odciągowego 200m. Rury o średnicy 50mm.
Regulowana moc odciągu do 10000 Pa. Maksymalny poziom dźwięku urządzenia w odległości 1 metra do 51 dB. Zasilanie 230V. Wymiary 450x450x695 mm. Waga 45kg. Filtr HEPA H13.
Dane techniczne
| Zasilanie | 230V |
| ESD | Zabezpieczone przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Złącze USB | tak |
| Wyświetlacz | LCD |
| Wymiary | 450 x 450 x 695 mm |
| Poziom dzwięku | 51 dB |
| Waga | 45 kg |
| Maksymalne podciśnienie | 8000 Pa |
| Moc znamionowa | 630 VA |
| Maksymalny przepływ powietrza | 100 m3/h |
| Pompa | Wbudowana |
| Filtr wstępny | Przeciwpyłowy F5 |
| Filtr główny | H13 |