Waluty
Stacja lutownicza WD 1000M
wycofany z oferty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W zestawie:
- cyfrowy zasilacz WD1M. Pobór mocy 160W. Obsługiwane narzędzia do 150W.
- mikrolutownica z grotem RT3 1,3 x 0,4 mm o mocy 40W. Groty RT są połączone z grzejnikiem. Występują groty o mocy 55W.
- podstawka WDH 50 z czyścikiem do grotów z wełny mosiężnej
Produkt wycofany z oferty. Opis produktu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego
Dane techniczne
| Wymiary zasilacza | 134 x 108 x 147 mm |
| Moc | 150 W |
| Zasilanie | 230V |
| ESD | Zabezpieczone przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Zakres regulacji temperatury | 50 - 450 °C |
| Złącze USB | brak (istnieje możliwość dokupienia) |
| Uziemienie | Zasilacz posiada 3,5 mm złącze uziemienia |
| Wyświetlacz | LCD |
| Klasa ochrony | I |
| Regulacja temperatury | Przyciski |
| Liczba kanałów | 1 |
| Dedykowane groty | Seria RT |