Waluty
Stacja na gorące powietrze WHA 3000P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stacja do lutowania i odlutowywania układów SMD. Nie jest zaopatrzona w układ pozycjonowania. Pozwala płynnie regulować temperatury, czas podgrzewania, czas lutowania oraz wydatki powietrza w trójstopniowym profilu. W połączeniu ze stojakiem, płytą grzewczą i uchwytem do płytek stanowi uniwersalne i tanie stanowisko do napraw skomplikowanych układów. Stacja sterowana komputerem, z modułem lutowniczym o dużej mocy. Stacja WHA 3000 to najtańsza a zarazem nadzwyczaj skuteczna stacja serwisowa do BGA dostępna w naszej ofercie. Ten model posiada wbudowaną turbinę. Funkcja podciśnienia do podnoszenia elementów. W zestawie jednostka sterująca WHA 3000P , ołówek gorącego powietrza HAP 3000, podstawka AKT 30 z funkcją stop & go, dwustopniowy przycisk nożny, klucz do wymiany dysz, oraz czterostronna dysza NQ 30 o rozmiarach 17,5 x 23,5 mm
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wymiary zasilacza | 240 x 270 x 170 mm |
| Moc | 700 W |
| Zasilanie | 230V |
| ESD | Zabezpieczone przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Zakres regulacji temperatury | 50 - 550 °C |
| Złącze USB | brak |
| Uziemienie | Zasilacz posiada 3,5 mm złącze uziemienia |
| Wyświetlacz | LCD |
| Klasa ochrony | I |
| Liczba kanałów | 1 |
| Dedykowane groty | Seria NR, ND, NQ, NQT |
| Pompa | Wbudowana |