Waluty
Stacja lutownicza WD 1000HPT
wycofany z oferty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Produkt wycofany z oferty. WD1M z lutownicą WP120 i aktywną podstawką stop&go.
W zestawie:
- cyfrowy zasilacz WD1M. Pobór mocy 160W. Obsługiwane narzędzia do 150W.
- 120W lutownica WP120 z grotem XT B 2,4 x 0,8 mm
- aktywna podstawka WDH 10T z czyścikiem do grotów z wełny mosiężnej
Opis produktu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego
Dane techniczne
| Wymiary zasilacza | 134 x 108 x 147 mm |
| Moc | 150 W |
| Zasilanie | 230V |
| ESD | Zabezpieczone przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Zakres regulacji temperatury | 50 - 450 °C |
| Złącze USB | brak (istnieje możliwość dokupienia) |
| Uziemienie | Zasilacz posiada 3,5 mm złącze uziemienia |
| Klasa ochrony | I |
| Regulacja temperatury | Przyciski |
| Liczba kanałów | 1 |
| Dedykowane groty | Seria XT |