Waluty
Stacja lutownicza WSM 1
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stacja lutownicza z lutownicą WMRP. Groty z wbudowanym grzejnikiem RTM.
Dane techniczne
| Wymiary zasilacza | 137 x 110 x 55 mm |
| Moc | 50 W |
| Zasilanie | 230V |
| ESD | Zabezpieczone przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Zakres regulacji temperatury | 100 - 400 °C |
| Uziemienie | Zasilacz posiada 3,5 mm złącze uziemienia |
| Wyświetlacz | LCD |
| Regulacja temperatury | Przyciski |
| Liczba kanałów | 1 |
| Dedykowane groty | Seria RTM |