Waluty
Stacja lutownicza WT 1010H
Cena regularna:
715,86 €
Cena regularna:
582,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stacja lutownicza jednokanałowa z lutownicą o mocy 120W.
Dane techniczne
| Wymiary zasilacza | 149 x 138 x 101 mm |
| Moc | 150 W |
| Zasilanie | 230V |
| ESD | Zabezpieczone przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Zakres regulacji temperatury | 50 - 450 °C |
| Uziemienie | Zasilacz posiada 3,5 mm złącze uziemienia |
| Wyświetlacz | LCD |
| Regulacja temperatury | Przyciski |
| Liczba kanałów | 1 |
| Dedykowane groty | Seria XT |