Waluty
Stacja lutownicza WTCP 51
wycofany z oferty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stacja lutownicza z magnetyczną stabilizacją tempertury. 50W/230V.
Produkt wycofany z oferty w 2019 roku. Opis produktu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wymiary zasilacza | 166 x 115 x 101 mm |
| Moc | 50 W |
| Zasilanie | 230V |
| ESD | Nie jest zabezpieczona przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Zakres regulacji temperatury | Zależny od grota |
| Złącze USB | brak |
| Uziemienie | Zasilacz posiada 3,5 mm złącze uziemienia |
| Wyświetlacz | brak |
| Regulacja temperatury | Zależna od grota |
| Liczba kanałów | 1 |
| Dedykowane groty | Seria PT lub LT z adapterem |