Waluty
Stacja lutownicza WX 1011
wycofany z oferty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cyfrowa stacja lutownicza o mocy 200W z mikrolutownicą WXMP. Najnowsza seria narzędzi lutowniczych Weller WX. Stacja wyposażona w złącze USB i RS232. Pamięć ustawień i czujnik ruchu znajdują się w kolbie lutowniczej. Kiedy lutownica spoczywa w podstawce przez określony czas, załącza się funkcja oszczędności grota i temperatura spada. Po wykonaniu ruchu lutownica natychmiast nagrzewa się do domyślnej temperatury. Kolby można przełączać pomiędzy zasilaczami bez utraty ustawień operatora danej kolby. Dotykowy ekran pozwala na płynną regulację temperatury i innych ustawień. Przy pomocy zasilacza WX 1 możemy kontrolować pracę wielu narzędzi takich jak: lutownice, termopincety, odciągi oparów lutowniczych, płyty grzewcze oraz kąpiele lutownicze. Możliwe jest podłączenie wielu urządzeń w sieci i kontrolę za pomocą PC. Groty serii RT są zintegrowane z grzejnikami. Moc zależna jest od zastosowanego grota. (Grot RT11 ma 55W) W zestawie jest grot RT 3 (40W) płaski (1,3x0,4 mm)
Stary nr katalogowy: T0053419699N
Produkt wycofany z oferty. Opis produktu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wymiary zasilacza | 170 x 151 x 130 mm |
| Moc | 200 W |
| Zasilanie | 230V |
| ESD | Zabezpieczone przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Zakres regulacji temperatury | 50 - 450 °C |
| Złącze USB | tak |
| Uziemienie | Zasilacz posiada 3,5 mm złącze uziemienia |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy |
| Klasa ochrony | I |
| Regulacja temperatury | Ekran dotykowy |
| Liczba kanałów | 1 |
| Dedykowane groty | Seria RT |