Waluty
Stacja lutownicza WX 2011
Cena regularna:
5 547,16 zł
Cena regularna:
4 509,89 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W zestawie:
Zasilacz WX 2
Lutownica WXPP MS 12V, 40W
Grot lutowniczy RTP 004S MS
Podstawka WSR 208
Pęseta Erem 5SA
Drut lutowniczy SAC M1, 0,2 mm, 10g
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wymiary zasilacza | 170 x 151 x 130 mm |
| Moc | 200 W (255 W) |
| Zasilanie | 230V |
| ESD | Zabezpieczone przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Zakres regulacji temperatury | 50 - 450 °C |
| Złącze USB | tak |
| Uziemienie | Zasilacz posiada 3,5 mm złącze uziemienia |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy |
| Klasa ochrony | I |
| Regulacja temperatury | Ekran dotykowy |
| Liczba kanałów | 2 |
| Dedykowane groty | Seria RTP |