Waluty
Stacja lutownicza WX 2012
Cena regularna:
1 225,08 €
Cena regularna:
996,00 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
W zestawie:
Zasilacz WX 2
Lutownica WXUP MS 12V, 150 W
Grot lutowniczy RTU 032 S MS
Podstawka WSR 200
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wymiary zasilacza | 170 x 151 x 130 mm |
| Moc | 200 W (255 W) |
| Zasilanie | 230V |
| ESD | Zabezpieczone przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Zakres regulacji temperatury | 50 - 450 °C |
| Złącze USB | tak |
| Uziemienie | Zasilacz posiada 3,5 mm złącze uziemienia |
| Wyświetlacz | Ekran dotykowy |
| Klasa ochrony | I |
| Regulacja temperatury | Ekran dotykowy |
| Liczba kanałów | 2 |
| Dedykowane groty | Seria RTU |