Waluty
Stacja na gorące powietrze WR 2000A
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stacja do lutowania gorącym powietrzem. W zestawie: dwukanałowy zasilacz 300 W z ołówkiem gorącego powietrza HAP 1, podstawką oraz dyszami R06 o średnicy 3,0 mm i R04 o średnicy 1,2 mm.
Do zasilacza można podłączać również inne narzędzia takie jak lutownice i rozlutownice, termoszczypce itp. Nie można jednak, jednocześnie pracować gorącym powietrzem i rozlutownicą. Należy naprzemiennie podłączać narzędzie do lutowania gorącym powietrzem lub rozlutownicę (odsysarkę lutowia).
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Wymiary zasilacza | 273 x 235 x 102 mm |
| Moc | 300 W |
| Zasilanie | 230V |
| ESD | Zabezpieczone przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Zakres regulacji temperatury | 50 - 550 °C |
| Złącze USB | brak |
| Uziemienie | Zasilacz posiada 3,5 mm złącze uziemienia |
| Wyświetlacz | LCD |
| Klasa ochrony | I |
| Regulacja temperatury | Przyciski |
| Liczba kanałów | 2 |
| Dedykowane groty | Seria F, R, D, Q |
| Pompa | Wbudowana |