Waluty
Stacja lutownicza WSF 81D8
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Cyfrowa stacja lutownicza WSF 81D8 z podajnikiem cyny dla grubości drutu lutowniczego od ∅ 0,8 mm do 1,5 mm. 80W / 230V. W zestawie zasilacz z podajnikiem, lutownica WSFP 8 z grotem LT BX i podstawka. Istnieje możliwość podawania lutowia automatyczne (SFA) lub ciągłe (SFC). W trybie “automatycznym” (SFA) ustawiona ilość lutowia jest podawana po wciśnięciu palcem przycisku (opcjonalnie przycisku nożnego lub włącznika zewnętrznego). Wymaganą ilość lutowia można regulować na bieżąco w granicach od 1 do 10 mm. Odstęp między kolejnymi cyklami podawania jest wyświetlany cyfrowo. W trybie ciągłym (SFC) podawanie lutowia tak długo, jak długo jest wciśnięty przycisk. Wyświetlaną cyfrowo prędkość podawania można regulować na bieżąco. Urządzenie sterujące umożliwia cyfrową regulację temperatury oraz pracy podajnika lutowia.
Dane techniczne
| Wymiary zasilacza | 120 x 217 x 199 mm |
| Moc | 80 W |
| Zasilanie | 230V |
| ESD | Zabezpieczone przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym |
| Zakres regulacji temperatury | 150 - 450 °C |
| Złącze USB | brak |
| Uziemienie | Zasilacz posiada 3,5 mm złącze uziemienia |
| Wyświetlacz | LCD |
| Klasa ochrony | I |
| Regulacja temperatury | Przyciski |
| Liczba kanałów | 1 |
| Dedykowane groty | Seria LT |